Продам: Канцтовари, дитячі іграшки оптом і вроздріб - Купить: Канцтовари, дитячі іграшки оптом і вроздріб, Черкассы - Продажа: Все для офиса Черкассы - 2849290

Найти
 


Объявление

Канцтовари, дитячі іграшки оптом і вроздріб - Все для офиса

Код: 2849290 Создано: 27-12-2019 09:56

Цена: 100 грн. ₴

Продам, предлагаю: Все для офиса, Украина, Черкассы и область

АКцентр - один з найбільших дистриб'юторів канцелярської продукції від провідних вітчизняних, а також світових торгових марок. За період свого існування, а це більше 20-ти років, компанія зайняла лідируючі позиції на ринку канцтоварів України і впевнено їх утримує. Ми займаємося як оптовою, так і роздрібною торгівлею канцтоварів, обслуговуємо офіси, підприємства та організації. У числі бізнес діяльності присутні і поліграфічні послуги. Вашій увазі широкий асортимент: Канцтоварів для офісу та школи; Сувенірної продукції; Аксесуарів для комп'ютерів і оргтехніки; Дитячої іграшки; Товарів для свята. Тому, кожен покупець гарантовано підшукає для себе необхідну продукцію. Доставка по Україні Новою Поштою. При вартості замовлення від 1000 грн. доставка безкоштовна (крім паперу для офісної техніки). Інтернет-магазин АКцентр:

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ірина
 
Контактный телефон: 0970411811
 
Мобильный телефон: 0631808540
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки